Webové stránky pro Vaši inspiraci 

znak liběchov.jpg

Co jste o našem Liběchově nenašli na stránkách věnovaných uměleckému mlýnu, můžete se s velkou pravděpodobností dozvědět na oficiálních stránkách města, které je mimochodem s tisícovkou obyvatel nejmenším ve Středočeském kraji.

Ať už naše městečko navštívíte nebo jím pouze projíždíte, nemůže Vaší pozornosti uniknout raně barokní kaple svatého Ducha a svatého Hrobu tyčící se na návrší nad Liběchovem. I tato poněkud zpustlá stavba, známá jednoduše jako Kostelíček, má své podporovatele, kteří si založili svůj spolek.

logo-lobec-malé.jpgPro nás, partu vzniklou kolem zchátralé technické památky, má nemalý význam velkorysá přátelská podpora – morální i v podobě užitečných nezištných rad – ze strany Parostrojního pivovaru v Lobči. Kéž by i náš mlýn jednou vstal z popela tak jako někdejší ruina lobečského pivovaru pod rukama jeho současných majitelů. I oni jistě zprvu působili jako naivní snílci.

Pro nás i další zájemce o vodní mlýny jsou ohromujícím zdrojem informací internetové stránky věnované právě těmto zařízením. I na ně chodíme pro načerpání inspirace a další energie s velkou radostí.